Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μία νέα φοβερή καμπάνια ξεκίνησε πριν από λίγες ημέρες. Δε σας προδίδω περί τίνος πρόκειται, κάντε απλά ένα κλικ εδώ και από κει και πέρα πατήστε πάνω στην κοπέλα που βρίσκεται στην αποθήκη και ακολουθήστε τις οδηγίες! Έχει πολύ φάση και νομίζω ότι πρόκειται για μία πρωτότυπη καμπάνια για τα ελληνικά δεδομένα και αξίζουν συγχαρητήρια σε αυτούς που την εμπνεύστηκαν!