Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Χρησιμοποιώ το facebook εδώ και κάνα μήνα περίπου [το προφίλ μου βρίσκεται εδώ]. Έχω βρει ήδη αρκετούς φίλους και γνωστούς, παλαιούς συνεργάτες σε άλλες δουλειές, bloggers κλπ…
Το facebook σου παρέχει και τη δυνατότητα να γράφεις με δυο λόγια τι κάνεις κάποια συγκεκριμένη χρονική στιγμή, κάτι σαν το tweeter δηλαδή, με τη διαφορά ότι αυτό γινόταν σε τρίτο πρόσωπο, δηλαδή μέχρι τώρα η φράση ξεκινούσε πχ για εμένα με το “John is…” και εγώ συμπλήρωνα μετά το “is”.
Αυτό το “is” απ΄ ότι φάνηκε εκνεύρισε αρκετούς, ή μάλλον περισσότερους από 160.000 χρήστες του facebook, οι οποίοι δημιούργησαν ένα group και δήλωσαν τη δυσαρέσκιά τους. Αποτέλεσμα; Η ομάδα του facebook έλαβε υπόψη της τα σχόλια και σύντομα το “is” θα αποτελεί παρελθόν!