Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ξεκίνησα να bloggάρω πριν από δυόμιση χρόνια περίπου, πρώτα έχοντας το blog μου στο blogger.com, στη συνέχεια πάλι στο blogger.com αλλά με δικό μου domain (johnkarakatsanis.gr τότε) και πρόσφατα πήρα την απόφαση και μετέφερα το blog στο wordpress με δικό μου hosting, αλλάζοντας παράλληλα το domain σε xblog.gr.
Πειραματίστηκα με διάφορα themes, δοκίμασα διάφορα themes και τελικά κατέληξα να χρησιμοποιώ το Pop Blue 3 Columns by Bob.
Αλλά επειδή θέλω το xblog.gr να αποκτήσει και σχεδιαστικά αυτό που λέμε “δικό του στυλ”, με ξεχωριστό λογότυπο και κάποιες άλλες εικαστικές πινελιές, το ταλαντούχο team της Digitalbox ξεκίνησε την τροποποίηση του Pop Blue theme, οπότε σύντομα θα δείτε το xblog.gr με ανανεωμένη εμφάνιση!
[photo via]