Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Απορρίφθηκε από το Συμβούλιο της Επικρατείας την Παρασκευή η αίτηση της Vodafone για αναστολή των αποφάσεων της Αρχής Διασφάλισης Απορρήτου Επικοινωνιών, σύμφωνα με τις οποίες η Vodafone πρέπει να πληρώσει πρόστιμα 76.000.000 ευρώ για τη γνωστή ιστορία με τις υποκλοπές, το παράνομο λογισμικό που είχε βρεθεί στις εγκαταστάσεις της κλπ.
Όμως η εκδίκαση της κύριας προσφυγής της Vodafone θα συζητηθεί στο ΣτΕ στις 8 Ιανουαρίου 2008. Ελπίζω και εύχομαι να μην μειωθούν τα πρόστιμα και η εταιρεία να πληρώσει επιτέλους για την υπόθεση αυτή. Επιτέλους κάποια στιγμή αυτοί που φταίνε πρέπει να πληρώσουν.
Το παραπάνω λογότυπο είναι από το Δε Μασάμε Ρε blog.