Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
..ή αλλιώς World Jump Day!
Αντιγράφω από παλαιότερο post μου:
[..] Βρέθηκα κατά τύχη σε αυτό το site – www.WorldJumpDay.org – και το εξερεύνησα να δω τι παίζει. Λοιπόν αυτοί που το άνοιξαν προτρέπουν τον κόσμο στις 20 Ιουλίου 2006 στις 13:40 (ώρα Ελλάδας) να πηδήξει πάνω στη Γη.
Κατά τα λεγόμενά τους, επιστημονικές έρευνες έχουν δείξει ότι η αλλαγή της θέσης του πλανήτη πολύ πιθανόν να σταματήσει την παγκόσμια ζέστη, θα διευρύνει τις ημερήσιες ώρες και θα δημιουργήσει ένα πιο ομοιογενές κλίμα.
Όπως ισχυρίζονται για να επιτευχθεί αυτή η αλλαγή της θέσης του πλανήτη χρειάζεται να πηδήξουν ταυτόχρονα σε όλο τον κόσμο 600.000.000 άνθρωποι. [..]
Περισσότερα στο www.WorldJumpDay.org!