Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ξεκινήσαμε με Strawberry Daquiri, συνεχίσαμε με Margarita και Mojito και, μετά το Μanhattan, ήρθε η ώρα για το κοκτέιλ της Ακυλίνας! Το μόνο που χρειάζεστε είναι μισό καρπούζι, βότκα, χυμό λεμόνι η πορτοκάλι και φυσικά παγάκια! Κόβετε το εσωτερικό του καρπουζιού και κρατάτε το μισό όπως φαίνεται στη φωτογραφία, στη συνέχεια με ένα ειδικό εργαλείο φτιάχνετε το σχέδιο με τις γωνίες γύρω γύρω, βάζετε βότκα με χυμό λεμόνι ή πορτοκάλι, ανάλογα τι προτιμάτε, προσθέτετε παγάκια, καλάμάκια και έτοιμο!