Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το απόσπασμα που βλέπετε παραπάνω είναι από τη χθεσινοβραδυνή προεκλογική ομιλία του Βύρωνα Πολύδωρα. Τι να πω.. Τα πιστεύει αυτά που λέει; Μήπως νομίζει ότι μιλάει σε βλάκες και χαζούς; Αυτός ο άνθρωπος είναι ο πολιτικός προϊστάμενος των υπηρεσίων ασφαλείας της χώρας μας; Και υπάρχουν άνθρωποι που θα τον ψηφίσουν στις εκλογές την Κυριακή;
Τι να πω.. Ντροπή!
[via]