Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Δευτέρα 7 Σεπτεμβρίου 2009, η πρώτη ημέρα της προεκλογικής περιόδου και το ΠΑΣΟΚ έχει ανεβάσει ήδη στο επίσημο YouTube channel του τα πρώτα τρία προεκλογικά σποτ, τα οποία έχουν τρία διαφορετικά μηνύματα που ξεκινούν με τη φράση “η αλήθεια είναι…”: 1) Η αλήθεια είναι ότι η ΝΔ μας έκανε τον πιο απαισιόδοξο λαό της Ευρώπης, 2) Η αλήθεια είναι ότι η Νέα Δημοκρατία μας οδήγησε σε δραματική εσωτερική κρίση πριν την διεθνή κρίση, 3) Η αλήθεια είναι ότι 6 χρόνια τώρα η ΝΔ απέδειξε ότι δε σέβεται και ότι κατασπατάλησε το δημόσιο χρήμα.
Δείτε τα και τα τρία προεκλογικά σποτ του ΠΑΣΟΚ για τις Εθνικές Εκλογές 2009: