Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Άκουγα δεξιά κι αριστερά ότι τα singles των αστεριών του Je t’ aime βρίσκονται κάθε εβδομάδα μέσα στο top 10 της IFPI, αλλά δυσκολευόμουν να το πιστέψω. Μέχρι που μπήκα στο site του Mad, στα charts και στα top 10 των cd singles. Δείτε παρακάτω τις θέσεις που έχουν στα top 10 των τελευταίων εβδομάδων η Γυναίκα Ποδοσφαιρίστρια, ο Ντουρίμ ο Αισθησιακός, Ο Βας Βας ο Παρασκευάς και ο Κάτμαν ο Εραστής!
Από 20/5/2007 έως 26/5/2007
7. Αισθησιακά – Ντουρίμ ο αισθησιακός
8. Είμαι ό,τι καλύτερο είχες – Κίκη
9. Πάρε πόδι – Εύα, γυναίκα ποδοσφαιρίστρια
Από 13/5/2007 έως 19/5/2007
7. Αισθησιακά – Ντουρίμ ο αισθησιακός
9. Είμαι ό,τι καλύτερο είχες – Κίκη
10. Βας Βας Βας – Παρασκευάς
Από 6/5/2007 έως 12/5/2007
6. Βας Βας Βας – Παρασκευάς
7. Το θέλω – Κωνσταντίνος Βεδουράς
8. Ο εραστής – Κάτμαν
9. Ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι – Θανάσης Ηλίας
10. Μαύρη – Τσίλα
Από 29/4/2007 έως 5/5/2007
2. Έξω απ΄ τα δόντια – Μαλάμω
4. Βας Βας Βας – Παρασκευάς
5. Το θέλω – Κωνσταντίνος Βεδουράς
7. Μαύρη – Τσίλα
8. Ο εραστής – Κάτμαν
9. Ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι – Θανάσης Ηλίας
10. Σεξ, γαρδούμπα και ντονέρ – Γιάννης Σταθόπουλος
Αναλυτικά τα charts εδώ.