Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Δύσκολη θα είναι απ΄ότι φαίνεται η νύχτα για τις πυροσβεστικές δυνάμεις που βρίσκονται στον Υμηττό, εκεί όπου η φωτιά που εκδηλώθηκε το μεσημέρι συνεχίζει να κατακαίει ό,τι έχει απομείνει. Από το Φάληρο όπου βρίσκομαι, φαίνεται ότι η φωτιά “ανεβαίνει” προς την κορυφή του βουνο.
Τις φωτογραφίες αυτού του post τράβηξε ο Κωστής Αλβανός.