Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Την υπογραφή σύμβασης συνεργασίας με την System Graph Technologies ανακοίνωσε η Rainbow. Έτσι, η πρώτη γίνεται επίσημα μέλος του Δικτύου Εξουσιοδοτημένων Μεταπωλητών της Rainbow για τα προϊόντα της Apple.
H System Graph Technologies δραστηριοποιείται στον χώρο των ηλεκτρονικών υπολογιστών και των νέων τεχνολογιών, με εξειδίκευση στη διάθεση και την υποστήριξη Apple προϊόντων. Η εταιρεία διαθέτει έκθεση στην λεωφόρο Μεσογείων και τον δικτυακό τόπο www.systemgraph.gr.
Με αυτή τη συνεργασία, η Rainbow προσβλέπει στην περαιτέρω ανάπτυξη του Δικτύου Εξουσιοδοτημένων Μεταπωλητών Apple στην Ελλάδα.
[photo by Paris Apostolopoulos]