Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Φυσικά και ο τίτλος με την εικόνα του post δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, πρόκειται απλά για μια εικόνα που κυκλοφορεί από mail σε mail. Ελπίζω να μη φτάσουμε ποτέ στο σημείο να αγοράζουμε συναρμολογούμενο αυτοκίνητο από πολυκατάστημα!
[thanks Αναστασία]