Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μου ήρθε κι εμένα το παραπάνω γραπτό μήνυμα, το οποίο κυκλοφορεί από χθες. Την Τετάρτη 29 Αυγούστου, στις 7:00 το απόγευμα θα γίνει συγκέντρωση διαμαρτυρίας στην πλατεία Συντάγματος και σε πλατείες κάθε πόλης σε όλη την Ελλάδα. Το onion.gr σε συνεργασία με το coolsms.gr δίνουν τη δυνατότητα σε όποιον θέλει κάνοντας κλικ εδώ να στείλει δωρεάν 1.000 μηνύματα σε φίλους και γνωστούς το παραπάνω μήνυμα.