Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Πριν από μερικές μέρες μίλησα στην εφημερίδα ΤΑ ΝΕΑ και τη δημοσιογράφο Εύη Σαλτού για την εμπειρία μου με τη Vivodi ως χρήστης υπηρεσιών adsl και τηλεφωνίας, ενώ απάντησα και σε ερωτήσεις σχετικά με το αν ενημερώνομαι από το internet, πόση ώρα βλέπω τηλεόραση κλπ.
Το πρώτο δεν δημοσιεύτηκε, δημοσιεύτηκε όμως το δεύτερο, ότι δηλαδή κύρια πηγή ενημέρωσής μου εδώ και δύο χρόνια είναι το internet, ενώ δεν βλέπω πάνω από μία ώρα τηλεόραση.
Το θέμα, εκτός από την έντυπη έκδοση της εφημερίδας, δημοσιεύτηκε και στο tanea.gr και μπορείτε να το δείτε εδώ.