Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η ομάδα του dorabak.gr δέχεται αυτές τις μέρες τις δικές σας πρωτότυπες ηλεκτρονικές ευχές μαζί με τη φωτογραφία σας, οι οποίες θα αποτελέσουν την ευχετήρια κάρτα της Ντόρας για το 2009!
Έχοντας δει ένα demo πιστεύω ότι θα βγει κάτι πιο ιδιαίτερο, μακριά από τα συνηθισμένα του στυλ “Καλά Χριστούγεννα” με ένα στάνταρ γραφικό κλπ…
Στείλε το μήνυμά σου (+ τη φωτο σου) με ένα κλικ εδώ! (μέχρι 22/12/2008)