Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Από χθες το βράδυ δεκάδες hits στο blog μου έρχονται μέσα από αναζητήσεις στη Google σχετικά με τον χθεσινό διαγωνισμό ομορφιάς του ANT1, Σταρ Ελλάς & Μις Ελλάς 2007.. Αν και φαντάζομαι ότι το έχετε μάθει, να σας το πω κι εγώ, ναι, Σταρ Ελλάς 2007 βγήκε η Δούκισσα Νομικού, από τις λίγες ίσως που άξιζαν στο διαγωνισμό..
* Η φωτογραφία είναι από τη φωτογράφηση της Δούκισσας Νομικού στο περιοδικό Status τον Ιανουάριο.