Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Τι ώρα είπαμε είχαν στάση εργασίας σήμερα οι οδηγοί στα τρόλλεϋ για να πάνε να ψηφίσουν κάτι; Από τις 11 έως τις 3 ή 4 το μεσημέρι; Ναι, αλλά από τι ώρα άρχισαν να σταματούν τα δρομολόγια το πρωί; Από τις 9:15! Το τελευταίο τρόλλευ 14 που ανεβαίνει τη λεωφόρο Αλεξάνδρας πέρασε από την Πλατεία Αμερικής στις 9:15.
Βγαίνω κι εγώ στην Πατησίων κατά τις 9:25 και όλα τα τρόλλεϋ που περνούσαν έγραφαν πάνω “Αγγελοπούλου”, “Ιπποκράτους”, “Ακαδημίας” κλπ.. Λεωφόρο Αλεξάνδρας κανένα. Ρωτάω κι εγώ έναν οδηγό, αφού περίμενα κάνα 20λεπτο και μου είπε ότι δεν πάει κανένα προς Αλεξάνδρας. Μετά από μένα ρώτησε κι άλλος ένας κύριος τον οδηγό γιατί δεν πάνε και του είπε λόγω της στάσης εργασίας, γιατί όπως είπε μέχρι τις 11:00 πρέπει να έχουν μπει όλα μέσα και όχι να αρχίσουν να μπαίνουν στις 11:00!
Τότε, αν είναι έτσι κύριοι στον ΗΛΠΑΠ, άλλη φορά που έχετε στάση εργασίας να μας λέτε την “αληθινή” ώρα που αποσύρετε τα οχήματά σας να μη περιμένουμε σαν μαλάκες.