Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το νου σας! Σήμερα ξεκινάει ο διαγωνισμός του JohnKarakatsanis.gr, όπου 3 τυχεροί θα έχετε την ευκαιρία να κερδίσετε από 1 cd Sunset and Sunrise 7 του Αλέξανδρου Χριστόπουλου!
Έχω ήδη αναφέρει πώς μπορείτε να πάρετε μέρος στον διαγωνισμό, αλλά θα σας τα ξαναπω άλλη μια φορά: Σήμερα, αύριο και μεθαύριο θα βγουν 3 posts σχετικά με τον διαγωνισμό, ο πρώτος ή η πρώτη που θα αφήνει σχόλιο στο σχετικό post θα κερδίζει ένα cd Sunset and Sunrise 7! Μετά απλά μου στέλνετε τα στοιχεία σας μέσω email και στη συνέχεια η Planetworks αναλαμβάνει να σας στείλει το δώρο σας!
Γι΄ αυτό το νου σας.. Σε λίγες ή πολλές ώρες θα ανέβει, καθ΄ όλη τη διάρκεια της σημερινής ημέρας Τρίτης 29 Μαϊου, το πρώτο post σχετικά με τον διαγωνισμό και αν αφήσετε σχόλιο πρώτος ή πρώτη κερδίσατε το πρώτο cd!!
(προσοχή: το παρών post δεν αποτελεί το εναρκτήριο post του διαγωνισμού, αλλά μία απλή υπενθύμιση αυτού)