Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μπορεί να πέρασε μία εβδομάδα από τη συναυλία με τον Σάκη Ρουβά στο Καλλιμάρμαρο, που διοργάνωσε το Εθνικό Συμβούλιο Νεολαίας, είδαμε ωστόσο ότι όλο και περισσότεροι ψάχνοντας για Σάκη Ρουβά ήρθαν στο xblog.gr. Έτσι αποφασίσαμε να ανεβάσουμε ένα απόσπασμα της συναυλίας για να το απολαύσετε όλες και όλοι εσείς!
Στο βίντεο μπορείτε να δείτε την έναρξη της συναυλίας, αλλά και κάποια κομμάτια που τραγούδησε ο Sakis στη μέση και προς το τέλος της.
Στο τμήμα του Καλλιμάρμαρου που έγινε η συναυλία κυριολεκτικά δεν έπεφτε καρφίτσα, αφού χιλιάδες φαν του Σάκη κατέκλυσαν το Στάδιο, με την πλειοψηφία να είναι φυσικά γένους θηλυκού!