Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Όπως διαβάζω στο πολύ καλό engadget, αναλυτές λένε ότι η τιμή του Playstation 3 αναμένεται σύντομα να πέσει, υπολογίζοντας ότι τα αποθέματα της έκδοσης των 60 GB τελειώνουν, οπότε μετά η μόνη επιλογή των καταναλωτών θα είναι η έκδοση του PS3 με τα 80 GB αποθηκευτικό χώρο.
ΟΚ, μπορεί το Playstation 3 να είναι η πιο σούπερ wow κονσόλα που φτιάχτηκε ποτέ, με πολλές δυνατότητες, δυνατό επεξεργαστή, Blu-Ray αποθηκευτικό μέσο, πολλαπλό σύστημα αισθητήρων, Dolby 5.1 DTS Surround ήχο, Wi-Fi και πολλά άλλα, αλλά από την άλλη για πολλά άτομα τα 630-650 ευρώ που κοστίζει αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα το Playstation 3 με τα 60 GB είναι λίγο τσουχτερή τιμή. Ξέρω αρκετούς gamer που περιμένουν πώς και τι να πέσει λίγο η τιμή για να το χτυπήσουν!