Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το παραπάνω screenshot είναι από θέμα του δελτίου του ANT1 χθες βράδυ… Έτυχε να έχω την τηλεόραση ανοιχτή, οπότε με το που άκουσα τις λέξεις “πρωτοχρονιά” και “διαδίκτυο” στο δελτίο σηκώθηκα απ΄το γραφείο να δω…
Ναι, καλά καταλάβατε, το θέμα είχε να κάνει με τους “κολλημένους” που έκαναν πρωτοχρονιά παρέα με τον υπολογιστή τους και το διαδίκτυο… Ε και; Πού είναι το περίεργο;
Δηλαδή είναι πιο φυσιολογικό να κάνεις Πρωτοχρονιά με τη Μπεζαντάκου και τη Θώδη, παρά με το διαδίκτυο;
Άλλο ένα screenshot από το συγκεκριμένο θέμα του δελτίου. Δυστυχώς δεν πρόλαβα να ανοίξω το TV Tuner που έχω στο laptop, έτσι πρόλαβα μόνο να φωτογραφίσω την οθόνη της τηλεόρασης!