Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ο Δήμος Αθηναίων, θέλοντας να δείξει το οικολογικό του πρόσωπο, αποφάσισε να αντικαταστήσει τις μεγάλες και άσχημες σιδερένιες πινακίδες με νέες ξύλινες, μικρές και άκρως διασκεδαστικές πινακίδες (εννοείται πως κάνω πλάκα)!
Χθες το βράδυ, λοιπόν, βγαίνοντας από το σπίτι μου αντίκρισα την παρακάτω πινακίδα και ομολογουμένως τράβηξε τόσο το δικό μου ενδιαφέρον, όσο και των υπόλοιπων περαστικών.