Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ξεκίνησαν σήμερα οι πανελλαδικές εξετάσεις, με τους μαθητές των εσπερινών λυκείων να διαγωνίζονται στο μάθημα της Νεοελληνικής Γλώσσας (γενικής παιδείας), ενώ αύριο ξεκινούν οι πανελλαδικές εξετάσεις για τους μαθητές των ενιαίων λυκείων, οι οποίοι διαγωνίζονται στο ίδιο μάθημα.
Καλή επιτυχία σε όλους και αν ανήκετε στους μαθητές που είναι πολύ αγχωμένοι με τις εξετάσεις, δεν κάνουν καλή διατροφή κλπ ρίξτε μια ματιά στα σχετικά κείμενα του Pathfinder:
– Το άγχος στις εξετάσεις
– Η διατροφή των εξετάσεων
(φωτο: Το Βήμα)