Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η Ελεάννα πρόσφατα ταξίδεψε στο Πήλιο, τα Γιάννενα και τα Τζουμέρκα για ξεκούραση, σκι και βόλτες σε κατάλευκα από το χιόνι μέρη. Τι Ελβετία και πράσινα άλογα, αυτές οι περιοχές στην Ελλάδα για χειμερινές αποδράσεις είναι πραγματικά μοναδικές.
Τα λόγια είναι περιττά, ας μιλήσουν οι εικόνες…