Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το Σάββατο το βράδυ, παρόλο που ήμουν ξενυχτισμένος την προηγούμενη μέρα, δούλευα και θα δούλευα και την Κυριακή ανέβηκα στον Αστέρα Βουλιαγμένης για το release party του “Sunset and Sunrise 8” του Αλέξανδρου Χριστόπουλου στο ξενοδοχείο Westin.
Όλα τα πάρτι του Αλέξανδρου που έχω πάει μέχρι τώρα είναι το ένα καλύτερο από το άλλο, έτσι και αυτό νομίζω ότι ήταν από τα καλύτερα. Το Westin, η θέα στην πισίνα και τη θάλασσα μπροστά, σε συνδυασμό με τα δροσερά κοκτέιλ και τις μουσικές επιλογές του Alex έκαναν τη βραδιά μοναδική.
Φύγαμε γύρω στις 4:00, πήγαμε για “βρώμικο” στη Μιχαλακοπούλου και μετά επιστροφή σπίτι γιατί το πρωί έπρεπε να είμαι γραφείο…