Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Εκτός Κοινοβουλευτικής Ομάδας της Νέας Δημοκρατίας βρίσκεται εδώ και λίγη ώρα ο Πέτρος Τατούλης. Τα όσα είπε ο βουλευτής σε συνέντευξή του στο “Έθνος” ενόχλησαν, με αποτέλεσμα να βρεθεί εκτός. Με ενδιαφέρον αναμένεται τώρα η αντίδρασή του, όπως επίσης αν θα παραιτηθεί από βουλευτής ή αν θα παραμείνει ως ανεξάρτητος.
Περιμένω με αγωνία επίσης ποια μοντέλα, τραγουδίστρια ή άλλη σόου-μπιζ-ίστρια θα στείλει επιστολή στον Καραμανλή ζητώντας του να πάρει πίσω τον βουλευτή!
[photo by eviablogs.gr]