Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Έλα μην ακούσω ποιος είναι ο George Is You Man! Είναι από τα πρώτα blogs που διάβασα ξεκινώντας το blogging και ήμουν καθημερινός αναγνώστης του. Στο blog του ο George έγραφε ιστορίες και post σοβαρά, αστεία, σοβαρά και αστεία μαζί. Ο George πριν από λίγο καιρό, στις 22/3/2007, πήρε την απόφαση να σταματήσει το blogging. Ε, 2 μήνες μετά, ο George επέστρεψε!