Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το BlogChannel.gr προχθές βρέθηκε στα Multirama Extreme της οδού Στουρνάρη, όπου κάλυψε το μεγάλο OverClocking event. Χορηγός του event ήταν η Gigabyte Hellas, από την οποία το BlogChannel εξασφάλισε τα πρώτα του δωράκια για τους επισκέπτες του!
Τρεις τσάντες με τράπουλα, mousepad, lanyard, στυλό, περικάρπιο που φωσφορίζει, μπλοκάκι postit, θερμός και αφίσα, περιμένουν τρεις τυχερούς που θα αφήσουν σχόλιο σε αυτό το post.
Η κλήρωση θα γίνει την Τετάρτη 17 Σεπτεμβρίου και οι νικητές θα ειδοποιηθούν με email.