Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Όχι ένα, ούτε δύο, ούτε τρία, τέσσερα, πέντε σημεία επαφής ταυτόχρονα, αλλά έντεκα σημεία επαφής την ίδια στιγμή στο iPad… O ορισμός του Multitouch! Δείτε το βίντεο που ακολουθεί!
Όλο αυτό χάρη σε κάποιον που έκατσε και έγραψε τον σχετικό κώδικα για να κάνει την σχετική δοκιμή με τα σημεία επαφής…
Και τα δύο χέρια λοιπόν πάνω στην οθόνη του iPad, με τα δέκα δάκτυλα να ακουμπούν ταυτόχρονα διάφορα σημεία πάνω στην οθόνη της ταμπλέτας της Apple!
[via]