Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ο Μιλτιάδης Παπαϊωάννου, υποψήφιος βουλευτής Β΄Αθήνας με το ΠΑΣΟΚ, αποδέχθηκε την πρότασή μας για συνέντευξη on camera. Έτσι, τον συναντήσαμε στο γραφείο του στο κέντρο της Αθήνας για τη συνέντευξη, όπου εκτός από δικές μας ερωτήσεις, απάντησε και σε ερωτήσεις αναγνωστών του xblog.gr. Δείτε στο βίντεο που ακολουθεί τις απαντήσεις του σε ερωτήσεις σχετικά με το πρόγραμμα του ΠΑΣΟΚ, τις προτεραιότητες, τη σπατάλη δημόσιου χρήματος στις κρατικές διαφημίσεις, αλλά και την άποψή του για την προκαταρκτική εξέταση που διατάχθηκε για blogs που δημοσίευσαν δημοσκοπήσεις πριν μερικές μέρες.
Περισσότερα για τον Μιλτιάδη Παπαϊωάννου μπορείτε να δείτε στα ακόλουθα links: