Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Καταρχήν λυπάμαι πολύ που δε θα μπορώ πλέον να ακούω Γρηγόρη Ψαριανό στον Best 92,6 κάθε πρωί στις 12:00, αφού λόγω ασυμβίβαστου, ο Γρηγόρης δε θα μπορεί πλέον να κάνει εκπομπή. Χαίρομαι όμως που ο Ψαριανός εκλέχτηκε βουλευτής με τον Συνασπισμό Ριζοσπαστικής Αριστεράς στη Β΄ Αθηνών. Ψηφίζω στη Β΄ Αθηνών και αποφάσισα λίγες μέρες πριν τις εκλογές να ψηφίσω ΣΥΡΙΖΑ λόγω Ψαριανού και μόνο.
Όπως έγραψα και σε σχόλιο στο αντίστοιχο post για τον Ψαριανό στο siteseein.gr, ελπίζω μόνο να μην αλλάξει από εδώ και πέρα και γίνει σαν τους άλλους, αλλά να παραμείνει όπως είναι και τους κάνει τη Βουλή .. καλοκαιρινή!!