Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μετά τις τρεις αποκλειστικές συνεντεύξεις του Γιώργου Αυτιά με τον Παναγιώτη Ψωμιάδη, που προκάλεσαν τον παγκόσμιο θαυμασμό όλων των δημοσιογραφικών ενώσεων του κόσμου, ο ίδιος συνεχίζει να μας εκπλήσσει ευχάριστα. Ποια είναι τα νέα του κατορθώματα; Μοναδικές συνεντεύξεις με τον Στέλιο Καζαντζίδη, την Αλίκη Βουγιουκλάκη, την Μελίνα Μερκούρη, τον Γιώργο Ζαμπέτα, τον Μάικλ Τζάκσον, την Μέρλιν Μονρόε και τον Έλβις Πρίσλεϊ!
Απολαύστε! 😛