Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Απομένει λιγότερο από μία εβδομάδα μέχρι την 4η Οκτωβρίου, ημέρα των Εθνικών Εκλογών 2009. Στο μεταξύ, εδώ και μερικές μέρες, ξεκινήσαμε στο xblog.gr μία σειρά συνεντεύξεων on camera με υποψήφιους βουλευτές. Τα βίντεο των πρώτων συνεντεύξεων έχουν ήδη ανέβει στο xblog, ενώ τις επόμενες μέρες έχουμε προγραμματίσει ακόμα μερικές συνεντεύξεις. Σημαντικό ρόλο στις πρώτες συνεντεύξεις έπαιξαν και οι αναγνώστες του blog, που άφησαν σχόλια με ερωτήσεις, τις οποίες απάντησαν οι υποψήφιοι.
Δείτε τις συνεντεύξεις υποψήφιων βουλευτών στο xblog
- Αθηνά Μαλαγαρδή: «Διεκδικώ καλύτερη καθημερινότητα για τους συμπολίτες μου»
- Μιλτιάδης Βαρβιτσιώτης: «Όσο πιο ψηλά ανεβαίνει ο πολιτικός τόσο πιο ταπεινός πρέπει να γίνεται»
- Μιλένα Αποστολάκη: «Οι εξαγγελίες του Γ. Παπανδρέου ακούγονται ελπιδοφόρες»
- Μιλτιάδης Παπαϊωάννου: «Πρέπει να πάμε σε ριζικές αλλαγές, ρήξεις και τομές»
- Σοφία Λουκέρη: «Προτεραιότητά μου είναι η αντιμετώπιση της λαθρομετανάστευσης»
- Χρήστος Παπουτσής: «Δέσμευσή μας οι φοροελαφρύνσεις των χαμηλών εισοδημάτων»
- Απόστολος Τζιτζικώστας: «Κάναμε λάθη τα προηγούμενα χρόνια, μάθαμε από αυτά»
[photo by wallyg]