Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ακόμα δε μπορεί να πιστέψει η Νταϊάνα Ιγροπούλου πώς έχασε τον τίτλο της Σταρ Ελλάς και έμεινε με αυτόν της Αναπληρωματικής Σταρ Ελλάς! Πολλοί θεωρούσαν ότι η Νταϊάνα ήταν το φαβορί για τον κορυφαίο τίτλο του διαγωνισμού ομορφιάς, λόγω του ότι ήταν η πιο προβεβλημένη, ωστόσο Σταρ Ελλάς 2009 στέφθηκε η Βιβιάνα Καμπανίλε – Ζαγοριανάκου! Η απογοήτευση ήταν εμφανέσταστη στο πρόσωπο της Νταϊάνας Ιγροπούλου όταν άκουσε από τα χείλη της Βίκυς Καγιά ότι θα στεφθεί Αναπληρωματική Σταρ Ελλάς!
Η ίδια κατά τη στέψη της ήταν αγέλαστη, με κατεβασμένο το κεφάλι, απογοητευμένη, μη μπορώντας να συνειδητοποιήσει ότι έχασε τον πρώτο τίτλο! Στο τέλος του διαγωνισμού μάλιστα δεν φωτογραφήθηκε με τις άλλες εστεμμένες, ενώ δεν πλησίασε την Βιβιάνα Καμπανίλε – Ζαγοριανάκου ούτε για τα τυπικά “συγχαρητήρια”.