Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μία ημέρα πριν τη Δευτέρα του Αγίου Πνεύματος, την Κυριακή 27 Μαϊου, μία δυσάρεστη έκπληξη περίμενε την οικογένεια της φίλης μου Μαρίας στο σπίτι τους στα Γιάννενα. Ω ναι, καλά καταλάβατε, μία νταλίκα ξέφυγε από την πορεία της και καρφώθηκε πάνω στο σπίτι τους! Το σπίτι βρίσκεται κοντά στην εθνική οδό Ηγουμενίτσας – Ιωαννίνων, ενώ στην αυλή του σπιτιού βρισκόταν παρκαρισμένο το αυτοκίνητο της οικογένειας, το οποίο βλέπετε τι κατάληξη είχε στις παρακάτω φωτογραφίες.
Ευτυχώς κανένας δεν έπαθε το παραμικρό, ενώ ο οδηγός της νταλίκας ισχυρίζεται ότι απλά έχασε τον χειρισμό του οχήματος, ενώ υπάρχει και η πιθανότητα να τον πήρε ο ύπνος στο τιμόνι και να έγινε ό,τι έγινε.