Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Θα βάζατε το χέρι σας στη φωτιά ότι το κινητό που βλέπετε στη φωτογραφία είναι το iPhone 4; Αμ δε! Δεν είναι! Πρόκειται για την πρώτη απομίμηση του iPhone 4, και όπως βλέπετε η ομοιότητα είναι απίστευτη!
Όπως μπορείτε να δείτε και στα βίντεο που ακολουθούν πραγματικά έχει γίνει φοβερή δουλειά και το μαϊμού κινέζικο iPhone 4 μοιάζει εκπληκτικά με το γνήσιο iPhone 4 της Apple! Οι ομοιότητες βέβαια σταματούν εδώ, αφού το μενού και οι λειτουργίες του κινέζικου iPhone ουδεμία σχέση έχουν με το γνήσιο!
Η τιμή του στο εξωτερικό ανέρχεται στα 100 δολάρια περίπου και σύντομα λογικά θα το δούμε και στην Ελλάδα, να πωλείται είτε από πλανόδιους είτε από καταστήματα με αμφιβόλου ποιότητας προϊόντα. Γι΄αυτό προσοχή, μην σας πουν “Θέλετε iPhone 4 με 100 ευρώ;” και το πιστέψετε!