Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μιας και αυτές τις μέρες δεν είχα το χρόνο που θα ήθελα για blogging, παραθέτω μερικά post που διάβασα προχθές, χθες και σήμερα σε άλλα blog και μου έκαναν “κλικ”…
– Σκονακίου το ανάγνωσμα [GeorgeIsYourMan]
– Ρομπότ! Βάλε μου βενζίνη [internetakias.gr]
– Βόλτα στο internet παρέα με έναν κανίβαλο και έναν υποτιθέμενο διώκτη ηλεκτρονικού εγκλήματος [magicasland.com]
– Το μικρό(blogging) μεγάλωσε! [metablogging.gr]
– Social Media Newsroom: οι πρακτικές εφαρμογές [nylon.gr]
– WordPress Athens Party [pestaola.gr]
– Μια μέρα χωρίς τηλεόραση; [politikoblog.gr]
– Σπίτι μας! [η μικρή Λυδία πολεμάει με τον καρκίνο]