Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Για ακόμη μία μέρα θα ταλαιπωρηθούν χιλιάδες Αθηναίοι που μετακινούνται καθημερινά με το Μετρό, αφού οι εργαζόμενοι προχωρούν σε νέες 24ωρες απεργίες αυτή την Πέμπτη 20 και Παρασκευή 21 Νοεμβρίου.
Οι απεργίες γίνονται γιατί οι εργαζόμενοι διεκδικούν την υπγραφή συλλογικής σύμβασης για το 2008.
Οπότε, όσοι επιλέξετε το αυτοκίνητό σας, λεωφορείο ή τρόλεϊ για να μετακινηθείτε την Πέμπτη και την Παρασκευή, οπλιστείτε με υπομονή, αφού η κίνηση στους δρόμους θα είναι ιδιαίτερα αυξημένη.
[photo by Magitisa]