Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Όπως έγραψα χθες, το Σάββατο το μεσημέρι πήγα στην 7η Διεθνή Έκθεση Αυτοκινήτου στο αεροδρόμιο.. Αυτοκίνητα πάρα πολλά, φωτογραφίες πολλές, πράγμα που σημαίνει όπως έγραψα και χθες ότι από σήμερα θα ανεβάζω κάθε μέρα και από μερικές φωτογραφίες στο JohnKarakatsanis.gr..
Ξεκινάμε λοιπόν.. (κάνοντας κλικ στις εικόνες μπορείτε να δείτε παρουσίαση του κάθε μοντέλου)