Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μετά από ένα χρόνο σκληρής δουλειάς στο STAR και τις έκτακτες εμφανίσεις της σε club ανά την Ελλάδα, ήρθε η ώρα να αποκτήσει η Πετρούλα Κωστίδου το αυτοκίνητο των ονείρων της! Το κορίτσι του καιρού του καναλιού προχώρησε πρόσφατα σε ειδική παραγγελία μίας λευκής BMW Z4 Roadster από γνωστή αντιπροσωπεία στη Θεσσαλονίκη και περιμένει τη μπέμπα της σε λίγες μέρες στην Αθήνα. Η αγορά του συγκεκριμένου αυτοκινήτου κόστισε στην Πετρούλα 60.000 ευρώ, διαθέτει λευκά δερμάτινα καθίσματα, hitech καντράν και σπορ αυτόματο κιβώτιο επτά ταχυτήτων.
Καλοτάξιδο Πετρούλα και προσοχή στο δρόμο!