Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
…ο κοσμάκης σε γυρεύει! Θα αναφερθώ στο θέμα της μείωσης της στρατιωτικής θητείας. Αλλα είχατε εξαγγείλει κύριε Καραμανλή πριν εκλεγείτε και άλλα μας λέτε τώρα. Είχατε ή δεν είχατε πει ότι σταδιακά θα μειώσετε τη θητεία από 12 μήνες σε 6 μήνες ;;;
Και βγήκατε χθες και αντί να πείτε ότι η θητεία μειώνεται πχ στους 10 μήνες, έτσι ώστε μέχρι το τέλος της 4ετίας να φτάσει στους 6 μήνες, αντί αυτού λοιπόν είπατε ότι η θητεία μειώνεται στους 6 μήνες για οικογένειες που έχουν 6 παιδιά! Πόσες είναι αυτές οι οικογένειες στην Ελλάδα κύριε Καραμανλή; Ελάχιστες!