Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Όλα βυσσινί… Η Λάρισα, για δεύτερη φορά στην ιστορία της, κατέκτησε το Κύπελλο Ελλάδας, καθώς επιβλήθηκε με 2-1 του Παναθηναϊκού, κλέβοντας έτσι τον τίτλο από το πράσινο φαβορί. Σπουδαία εμφάνιση για τους Θεσσαλούς, οι οποίοι είχαν το πάνω χέρι στην μεγαλύτερη διάρκεια της αναμέτρησης. Κόζλεϊ και Αντσουέ τα γκολ για την Λάρισα, ο Παπαδόπουλος με πέναλτι είχε ισοφαρίσει. Περισσότερα εδώ!
Μπράβο στη Λάρισα!