Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Πρόσφατα βρεθήκαμε στο σπίτι του γνωστού George, ο οποίος μας ετοίμασε ένα summer cocktail. Όπως θα δείτε και στο βίντεο, για να το φτιάξετε χρειάζεστε απλά χυμό πορτοκάλι, Martini Rosso, Malibu και Disaronno. Τα ρίχνετε όλα σε ένα shaker ή ακόμα και σε ένα απλό μπουκάλι όπως θα δείτε, ανακατεύετε και έτοιμο! Προσθέστε και μία φραουλίτσα ή οτιδήποτε άλλο για ντεκόρ και στην υγειά σας!