Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Πριν από λίγο έκανα την κλήρωση από την οποία αναδείχθηκε ο νικητής που κερδίζει το mp3 player Turbo-X Ready2Play, προσφορά των καταστημάτων Πλαίσιο και της Planetworks!
Μάζεψα όλες τις συμμετοχές, έκανα ένα καλό ανακάτεμα on camera και το χαρτάκι που τράβηξα έγραφε: “Pantsos”!
Ο “Pantsos” στο post του διαγωνισμού είχε αφήσει το 21ο σχόλιο, στο οποίο έγραφε: “Να δοκιμάσουμε τη τύχη μας… Καλή συνέχεια”.
Του έστειλα ήδη email ενημερώνοντάς τον ότι είναι ο νικητής, προκειμένου να γίνει η παραλαβή του δώρου. Ευχαριστώ όσους συμμετείχαν! Σύντομα ελπίζω ότι θα δοθούν κι άλλα δωράκια (μικρά ή μεγάλα) μέσα από το xblog.gr!