Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το τρίτο και τελευταίο cd All Star Hits 2008 που κυκλοφορεί από την Planetworks είναι εδώ και περιμένει τον πρώτο ή την πρώτη που θα αφήσει σχόλιο για να το κερδίσει! Spam ή υβριστικά σχόλια δεν μετράνε.
Σημείωση: Αυτό το cd κανονικά ήταν να δοθεί την προηγούμενη Παρασκευή, δυστυχώς όμως εκείνη τη μέρα έκατσα ελάχιστα στο pc και δεν πρόλαβα να βγάλω το σχετικό post.