Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Όπως περιμέναμε όταν ξεκίνησε το δελτίο καιρού ή αλλιώς την εκπομπή “Η Πετρούλα μόλις άρχισε” στο STAR, η Πετρούλα Κωστίδου όσο ανεβαίνει η θερμοκρασία τόσο αφαιρεί ρούχα από πάνω της! Όλο νάζι και τσαχπινιά, κάθε βράδυ από Δευτέρα έως Παρασκευή μας ενημερώνει για το τι καιρό θα κάνει την επόμενη ημέρα…
Δείτε μερικά από τα δελτία καιρού των τελευταίων ημερών!