Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το τέταρτο cd Dance Dance Dance vol.4 που κυκλοφορεί από την Planetworks είναι εδώ και περιμένει τον πρώτο ή την πρώτη που θα αφήσει το πρώτο σχόλιο σε αυτό το post να το κερδίσει!
Έχουν δοθεί ήδη 3 cd, ενώ ο διαγωνισμός ολοκληρώνεται αύριο με το πέμπτο cd, το οποίο θα δοθεί με τον ίδιο τρόπο, δηλαδή ο πρώτος που θα αφήσει σχόλιο κερδίζει!
Μετά τη λήξη του διαγωνισμού οι νικητές θα λάβουν email (στο email που άφησαν όταν συμπλήρωσαν τη φόρμα αποστολής σχολίου) με πληροφορίες σχετικά με την παραλαβή του cd.