Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το δεύτερο cd Dance Dance Dance vol.4 του διαγωνισμού που ξεκίνησε χθες στο xblog.gr είναι εδώ και περιμένει τον πρώτο ή την πρώτη που θα αφήσει σχόλιο σε αυτό το post να το κερδίσει!
Μένουν άλλα τρία cd για αύριο, μεθαύριο και Παρασκευή. Αναφέρω ξανά ότι χθες το cd δόθηκε βράδυ, σήμερα πρωί, οπότε τα τρία επόμενα post για τα άλλα τρία cd να τα περιμένετε διαφορετική ώρα (πχ μεσημέρι, νωρίς το πρωί ή αργά το βράδυ κλπ)!