Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Από τις 9 το βράδυ έχει μετατραπεί σε ποτάμι η οδός Αγγελάκι στη συμβολή της με την πλατεία Συντριβανίου στην Θεσσαλονίκη, εξαιτίας ενός αγωγού της ΕΥΑΘ που έσπασε. Ο δρόμος σε ένα μεγάλο τμήμα του έχει πλημμυρίσει, όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες που τράβηξε στο σημείο εκείνο ο Αστέρης. Συνεργεία της ΕΥΑΘ βρίσκονται στο σημείο, προκειμένου να επιδιορθώσουν το πρόβλημα και να διακοπεί η διαρροή νερού.