Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Θερινή ώρα ισχύει από σήμερα. Συγκεκριμένα στις 3 τα ξημερώματα πάμε τους δείκτες των ρολογιών μας μία ώρα μπροστά για να δείξουν 4. Στους υπολογιστές και στα κινητά τηλέφωνα τελευταίας τεχνολογίας λογικά δεν θα χρειαστεί να αλλάξετε εσείς την ώρα, αφού αυτές οι αλλαγές γίνονται αυτόματα.
Η θερινή ώρα θα ισχύσει έως την Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2009.